Maltese<>English Dictionary

Ücretsiz Sözlük Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.1 MB
  • Version 4.3.089
  • Dil TR / EN
  • Firma Mobile Systems
Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz Maltese<>English Dictionary uygulaması ile Malta-İngilizce ve İngilizce-Malta dillerini öğrenebileceğiniz, günlük dil ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için size yardımcı olacak bir mobil s

Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz Maltese<>English Dictionary uygulaması ile Malta-İngilizce ve İngilizce-Malta dillerini öğrenebileceğiniz, günlük dil ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için size yardımcı olacak bir mobil sözlük uygulamasıdır.

Açıklayıcı ve sade tanımları ile günlük dil ihtiyaçlarını karşılamanıza rehberlik edecek uygulama içerisinde her dile ait 10.000 kelime bulunmaktadır. Günlük dilde en sık kullandığınız kelimeleri barındıran sözlük sayesinde Malta ya da ingilizce dillerini rahatlıkla konuşabilecek ve anlayabileceksiniz. 

Uygulama içerisindeki hızlı kelime arama özelliği ile istediğiniz kelimeyi bulabilirsiniz ve son aradığınız 50 kelimeyi de hafızasında görebilirsiniz. Yeni bir dili eğlenerek öğrenmek istiyorsanız mutlaka bu uygulamayı denemelisiniz. 

Daha Fazla Göster
Maltese<>English Dictionary indir